Mathematical programming.

Uloženo v:
Podrobná bibliografie
OCLC:1585989
Korporativní autor: Mathematical Programming Society (U.S.)
Jazyk:English
Vydáno: Amsterdam : North-Holland Pub. Co., [1971-
Témata:
Médium:

Seriál

Note that CRL will digitize material from the collection when copyright allows.

Popis
Vydáno:Vol. 1, no. 1 (Oct. 1971)-
Fyzický popis:v.: ill. ; 24 cm.
Četnost vydávání:9 no. a year 1982-
ISSN:0025-5610
Pomůcka pro vyhledávání:Vols. 1-10 with v.10. (Includes index to Mathematical programming study, Studies 1-6)